Help

TASUTA Digital Stendid kõigile, tõsiselt ...

Digital Stendid kasutatakse tavaliselt teavitada või reklaamida. Seal on suur kasu digitaalse märke võrreldes traditsiooniliste staatilised märgid, sealhulgas võime uuendada sisu eemalt üle veebi, kohandada ekraanid teie vaatajad ja isegi suhelda oma kohalik publik.

Meie tarkvara põhineb avatud lähtekoodiga raamistik kaudu kättesaadavad Apache hoidla. See on uskumatu, mis toetab kõiki viimaseid veebi standardeid sealhulgas HTML5, Flash, HD videod, MRSS, ilm, Live TV, jõuline avatud lähtekoodiga tarkvara arendamise komplekti ja palju muud.

Nüüd võite ette kujutada, kuidas kõik, et tasuta?
Mis MediaSignage liitute mediaCLOUD ja see ei maksa teile senti! Alusta tasuta teenust just nüüd ja teada saada, miks MediaSignage on maailma populaarseim digitaalse märgistused platvormi.

nii et mida sa vajad, et alustada?

1. Registreeru tasuta konto ja sisse logida SignageStudio

2. Kasutage SignageStudio ehitada oma esitlus

3. Võta igast arvutist ja installige SignagePlayer rakendus seda

4. Plug-in mis tahes formaadis, standard teleriekraani arvutist

5. Käivitage serveri haldamise kõik oma mängijad (arvutid üle veebi

6. Lükake uus sisu igal ajal mis tahes arvu ekraanid

Kas me mainib, et see kõik TASUTA? ning see on ...

Alusta

miks TASUTA? Mis saagi?

At MediaSignage oleme sageli küsitakse, mis on konks? ja kuidas me raha teenida? Noh, meie freemium ärimudel on nagu paljud teised populaarsed web ettevõtted naguSkype, Evernote, DropBox ja teised.
Sa saad hämmastav tarkvara kõiki põhilisi funktsioone TASUTA!

Kui teile meeldib, mida sa näed, siis saad lihtsalt uuendada Enterprise Edition. Enterprise on ainult $ 99 kuus. Ja hoolimata sellest, kas te uuendate või mitte, sa alati UNLIMITED ekraanid TASUTA, me ei piira sind.


Ja nii, kuidas me raha teenida? Meie sissetulek koosneb tellijatele, kes soovivad uuendada Enterprise Edition ja maksab $ 99 kuus (lame, mitte ekraani kohta. Müüme ka populaarne mediaDROID ja MediaBox mängija ja mõned meie suuremad kliendid valivad osta era pühendatud MediaServer et on oma hinnakujunduse mudelit. Nüüd sa saad selle? Mis MediaSignage saad uskumatu tööriistade komplekt tasuta omades usku olete partneriks firma, mis on kasumlik, turvaline ja kõige tähtsam on see kõik arvasin.

vali oma lemmik operatsioonisüsteemi

Kui olete, MediaSignage on seal koos sinuga. Online, Offline mobiilis või kogu veebist. Teil on alati sisse, avage oma esitlusi ja teha need kättesaadavaks oma klientidele ja väljavaated 24x7. Pakume sama ilus kogemus kogu operatsioonisüsteemide ja seadmete, nii et sinu sõnum on alati hästi vastu.
Ja parim osa, teha muutusi kord ja lasta seda uuendada igal pool!

we always support the platforms and standards you depend on for your business needs:

kool on lahe, me muuta õppimine lõbus jälle ...

At MediaSignage pakume kõiki vahendeid teil on vaja veendumaks, et te ei saa tulla kuni kiirus nii kiiresti kui võimalik. Tarkvara on väga rikas ja paindlik, ja et tuleb natuke õppimiskõver.

Aga ärge muretsege, olla kindel, et liituda meie veebi aari sel neljapäeval ja andke meile näidata teile kõike; saate isegi osaleda Q &.

Ja kindlasti kassasse kümneid õppevideoid, et oleme loonud just teie jaoks. See kõik on siin teie jaoks, et saada Digital Stendid Guru.

Tahad näha, kui lahe see läheb?

Tahad kassasse mõned Live näiteks digitaalse märgistused otse oma veebibrauseris? Kindlasti kassasse link allpool. Kõik need näited on toodetud kasutades SignageStudio, kõige võimsam Digital Stendid kohaldamise kuupäeva.

Proovi seda

Seega, kes kogu selle cool stuff?

MediaSignage on erakapitalil põhinev ettevõte, Westlake Village California (Umbes 30 minuti kaugusel Los Angeles.

Kui otsite digitaalse märgistused firma, mis teeb Stendid erinevalt, ka sa lihtsalt leidsin selle! Alates märtsist 2006, MediaSignage on aidata ettevõtetel parandada oma müügi ja ehitada vangistuses publik oma vaba digitaalse märgistused ja puutetundlik tarkvara.
Meie missioon on anda ettevõtetele ja organisatsioonidele tipptasemel digitaalne Stendid ja kiosk tehnoloogia, mis on taskukohane ja kohandatav. Me oleme pühendunud oma klientidele oma digitaalse märgistused vajadusi.

Kes kasutab MediaSignage?