Help

ÜCRETSİZ Ciddiye Herkes için Dijital Tabela, ...

Dijital Tabela bilgilendirmek veya reklamını yapmak için genellikle kullanılır. , Uzaktan web üzerinden içerik güncelleme izleyicilere ekranları uyum ve hatta yerel seyirci ile etkileşim yeteneği dahil olmak üzere geleneksel statik işaretleri üzerinde dijital işaretler için önemli faydaları vardır.

Bizim yazılım kamu Apache depo aracılığıyla kullanılabilir açık kaynak kodlu bir çerçeve dayanmaktadır. Bu HTML5, Flash, HD videolar, MRSS, Hava Durumu, Canlı TV, sağlam bir açık kaynak yazılım geliştirme kiti ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tüm son web standartlarını destekleyen inanılmaz bir uygulamadır.

Şimdi ÜCRETSİZ için tüm bu almak hayal edebilir?
MediaSignage ile mediaCLOUD katılmak ve size bir kuruş maliyeti yok! Şimdi ÜCRETSİZ hizmetini kullanmaya başlamak ve MediaSignage dünyanın en popüler Dijital Tabela platformudur nedenini bulmak.

yani ne başlamak gerekiyor?

1. ÜCRETSİZ hesabı için kaydolun ve SignageStudio giriş

2. sunum oluşturmak için SignageStudio kullanın

3. herhangi bir bilgisayar alın ve bunun üzerine SignagePlayer uygulama yüklemek

PC`nize 4. Plug-in herhangi bir boyut, standart TV ekran

5. web üzerinden tüm oyuncular (PC`ler yönetme uzaktan başlayın

6. ekranlarından herhangi bir sayı her zaman yeni içerik itin

Acaba tüm bu söz ÜCRETSİZ? iyi o ...

Başlayın

neden ÜCRETSİZ? yakalamak ne?

MediaSignage biz sık sık yakalamak ne sorulur? ve nasıl para kazanabilirim? Eh, bizim Freemium iş modeli gibi pek çok diğer popüler web şirketleri gibiSkype, Evernote, DropBox ve diğerleri.
Tüm temel özellikleri ile inanılmaz bir yazılım olsun ÜCRETSİZ!

Eğer gördüğünüz gibi, sadece Enterprise sürümüne yükseltme yapabilirsiniz. Enterprise sürümü sadece 99 $ bir ay. Ve ne olursa olsun yükseltme ya da değil, her zaman olsun SINIRSIZ ÜCRETSİZ ekranlar, sizi sınırlamaz.


Ve böylece nasıl para kazanabilirim? Bizim gelir Enterprise sürümü yükseltme ve (değil ekran başına düz 99 $ bir ay ödemeyi tercih abonelerden oluşmaktadır. Biz de popüler mediaDROID ve MediaBox oyuncu satmak ve bizim büyük bazı müşterilerimiz kendi fiyatlandırma modeli vardır Özel adanmış Mediaserver satın almak için tercih. Yani şimdi bunu? Eğer, karlı, güvenli ve en önemlisi her şeyi çözmüş bir şirket ile ortaklık vardır güven yerken MediaSignage ile ücretsiz araçlar inanılmaz set olsun.

En sevdiğiniz işletim sisteminizi seçin

Nerede olursanız olun, MediaSignage seninle hakkı yoktur. Çevrimiçi, Çevrimdışı cep veya web üzerinde. Her zaman, giriş sunumlar erişmek ve müşteri ve umutları 24x7 onları kullanılabilir yapabilirsiniz. Mesajınız her zaman iyi alındığında böylece işletim sistemleri ve cihazlar arasında aynı güzel bir deneyim sunmak.
Ve en iyi parçası, bir kez bir değişiklik yapmak ve o HER YERDE güncelleme var!

we always support the platforms and standards you depend on for your business needs:

Okul yine eğlenceli öğrenme yapmak, serin ...

MediaSignage biz size mümkün olduğunca çabuk hızlandırmak için gelip emin olmak için gereken tüm kaynakları sağlamak. Yazılım çok zengin ve tamamen esnek olduğunu ve bir öğrenme eğrisi biraz geliyor.

Ama merak etmeyin, bizim Webinari bu perşembe katılmak ve bize her şeyi göstermek izin emin olun; hatta bir Q & A katılabilir.

Ve biz sadece sizin için oluşturduğunuz video eğitimlerini onlarca çıkış emin olun. Bir Dijital Tabela Guru olmak için hepsi burada.

ister o alır ne kadar soğuk görmek?

Web tarayıcı içinde Digital Signage hakkının bazı Canlı örnek ödeme ister misiniz? Aşağıdaki bağlantıyı çıkış emin olun. Tüm bu örnekler SignageStudio, bugüne kadar en güçlü Dijital Tabela uygulamasını kullanarak üretilmiştir.

Deneyin

bu yüzden herkese bu güzel şeyler yaptı?

MediaSignage Westlake Village, Kaliforniya merkezli bir özel şirket olduğunu (Los Angeles yaklaşık 30 dakika.

Eğer farklı Tabela yapar Dijital Tabela şirket arıyorsanız, iyi size sadece bunu buldum! 2006 Mart ayından beri, MediaSignage işletmelerin satışlarını artırmak ve ÜCRETSİZ Dijital Tabela ve Dokunmatik Ekran yazılımı kullanarak bir hedef kitleniz inşa yardımcı olmuştur.
Misyonumuz kenar dijital Tabela ve uygun fiyatlı ve özelleştirilebilir kiosk teknolojiyle birlikte kurum ve kuruluşlara güçlendirmektir. Biz onların Dijital Tabela ihtiyaçları ile müşterilerimize yardım etmeye kararlıyız.

Kim MediaSignage kullanıyor?