Help

Безкоштовно Digital Signage для всіх, серйозно ...

Digital Signage використовується зазвичай для інформування або рекламувати. Є основні переваги для цифрових знаків в порівнянні з традиційними стаціонарних знаків, у тому числі можливістю оновлення контенту віддалено через Інтернет, адаптуватися екрани для ваших глядачів і навіть взаємодіяти з вашій місцевій аудиторії.

Наше програмне забезпечення на основі рамках відкритим вихідним кодом через публічній бібліотеці Apache. Це неймовірне додаток, який підтримує всі новітні веб-стандарти, включаючи HTML5, Flash, HD відео, MRSS, Погода, Live TV, надійної комплект розробки програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом і багато іншого.

Тепер ви можете собі уявити отримувати все, що безкоштовно?
З MediaSignage ви приєднатися до mediaCLOUD і це не буде коштувати вам ні копійки! Почніть використовувати безкоштовний сервіс прямо зараз, і з`ясувати, чому MediaSignage є найпопулярнішим в світі платформа Digital Signage.

так що вам потрібно, щоб почати роботу?

1 Підпишіться на безкоштовний акаунт і увійти в SignageStudio

2 Використовуйте SignageStudio побудувати презентацію

3 Отримати будь-який комп`ютер і встановити додаток SignagePlayer на ньому

4 Plug-в будь-якому розмірі, стандарт екраном до комп`ютера

5 Почніть дистанційного керування всіма вашими гравцями (ПК через Інтернет

6 Натисніть новий зміст в будь-який час на будь-яку кількість екранів

Хіба ми згадує це все Безкоштовно? ну це ...

Почати

чому Безкоштовно? в чому ж підступ?

В MediaSignage нас часто запитують у чому ж підступ? і як зробити гроші? Ну, наш Freemium бізнес-модель, як і багато інших популярних веб-компаній, таких якSkype, Evernote, DropBox та інші.
Ви отримаєте дивовижний програмне забезпечення з усіма основними функціями для БЕЗКОШТОВНО!

Якщо вам подобається, що ви бачите, ви можете просто перейти на Enterprise Edition. Підприємство видання тільки 99 $ в місяць. І незалежно, якщо ви переїжджаєте чи ні, ви завжди отримаєте НЕОБМЕЖЕНИЙ екрани безкоштовні, ми не обмежуємо вас.


І так як ми заробляємо гроші? Наш дохід складається з абонентів, які хочуть перейти на видання Enterprise і оплатити 99 $ в місяць (квартира, а не за екраном. Ми також продаємо популярний mediaDROID і MediaBox плеєр, а деякі з наших великих клієнтів вибрати для покупки приватне виділений Mediaserver, який має свою власну модель ціноутворення. Так що тепер ви його взяли? З MediaSignage ви отримаєте неймовірне набір інструментів безкоштовно, маючи впевненість, співпрацюють з компанією, яка є прибутковою, безпечною і, найголовніше мати все це з`ясували.

вибрати улюблену операційну систему

Де б ви не, MediaSignage тут з вами. Інтернет, мережі на мобільному телефоні або в Інтернеті. Ви завжди можете увійти, доступ до презентації і зробити їх доступними для Ваших клієнтів і перспективи 24x7. Ми поставляємо же красивий досвід у різних операційних систем і пристроїв, так ваше повідомлення завжди добре прийнятий.
І найкраща частина, внести зміни відразу і його поновлення ВЕЗДЕ!

we always support the platforms and standards you depend on for your business needs:

Школа це здорово, ми робимо знову навчання весело ...

В MediaSignage ми надаємо всі необхідні ресурси, щоб переконатися, ви можете підійти до швидкості якомога швидше. Програма дуже багата і абсолютно гнучкий і з цим приходить трохи кривий навчання.

Але не хвилюйтеся, не забудьте приєднатися до нашої вебінар це четвер і покажемо вам все; Ви можете навіть брати участь в Q & A.

І обов`язково, щоб виїхати десятки відео-уроки, які ми створили для вас. Це все тут для вас, щоб стати Digital Signage Гуру.

хочеш побачити, як круто він отримує?

Хочете піти в касу деякі живуть приклад Digital Signage праворуч всередині веб-браузера? Переконайтеся, що перевірка за посиланням нижче. Всі ці приклади були отримані з використанням SignageStudio, найбільш потужна програма Digital Signage на сьогоднішній день.

Спробуйте

так що хто зробив все це цікавий матеріал?

MediaSignage є приватною компанією, що базується в Westlake Village Каліфорнії (Приблизно 30 хвилин від Лос-Анджелеса.

Якщо ви шукаєте для компанії Digital Signage, що робить Signage-різному, а ви тільки що знайшли його! З березня 2006 року, MediaSignage надає допомогу підприємствам покращити свої продажі і побудувати аудиторія за допомогою нашого БЕЗКОШТОВНО Digital Signage і сенсорний екран програмного забезпечення.
Наша місія полягає в розширенні можливостей підприємств і організацій із застосуванням найсучасніших цифрових вивісок і кіоску технології, що доступне і настроюється. Ми прагнемо допомогти нашим клієнтам з їх потребами Digital Signage.

Хто використовує MediaSignage?