Help

ZADARMO Digital Signage pre každého, vážne ...

Digital Signage sa používa zvyčajne na informovanie alebo propagáciu. Tam sú hlavné výhody digitálnych známky než tradičné statické znaky, vrátane možnosti aktualizovať obsah na diaľku cez internet, prispôsobenie obrazoviek svojich divákov, a dokonca aj interakciu s miestnym publikom.

Náš softvér je založený na open source rámec dostupné prostredníctvom verejnej Apache úložiska. Je to neuveriteľné, aplikácia, ktorá podporuje všetky najnovšie webové štandardy, vrátane HTML5, Flash, HD videa, MRSS, počasie, Live TV, robustný vývoja open source softvér sady a mnoho ďalšieho.

Teraz si môžete predstaviť, ako sa všetko zadarmo?
S MediaSignage sa pripojiť k mediaCLOUD a nie vás to stáť ani cent! Začnite používať bezplatnú službu práve teraz a zistiť, prečo MediaSignage je svetovo najpopulárnejší platformou Digital Signage.

Takže to, čo potrebujete, aby ste mohli začať?

1. Prihláste sa k účtu zadarmo a prihlásiť do SignageStudio

2. Použite SignageStudio budovať svoju prezentáciu

3. Získať z ľubovoľného počítača a nainštalovať aplikáciu SignagePlayer na neho

4. Plug-in ľubovoľnej veľkosti, štandardný TV obrazovke počítača

5. Spustite vzdialenej správu všetkých vašich hráčov (ks cez web

6. Zatlačte nový obsah kedykoľvek na ľubovoľný počet obrazoviek

Mali by sme sa zmieni, že je to všetko ZADARMO? tak to je ...

Začíname

prečo ZADARMO? V čom je háčik?

V MediaSignage sme často pýtajú, čo je háčik? a ako sa zarobiť peniaze? No, naša Freemium obchodný model je rovnako ako mnoho iných populárnych internetových spoločností, ako jeSkype, Evernote, Dropbox a ďalšie.
Získate úžasnú softvér so všetkými základnými funkciami pre ZADARMO!

Ak sa vám páči, čo vidíte, môžete jednoducho upgradovať na edíciu Enterprise. Enterprise Edition je len 99 dolárov za mesiac. A bez ohľadu na to, ak vykonávate upgrade, alebo nie, vždy dostanete NEOBMEDZENE obrazovky zadarmo, my neobmedzuje vás.


A tak ako sa zarobiť peniaze? Naše príjmy sa skladá z účastníkov, ktorí sa rozhodnú upgradovať na edíciu Enterprise a zaplatiť 99 dolárov za mesiac (byt, nie na obrazovke. Sme tiež predávať populárny mediaDROID a MediaBox prehrávač a niektoré z našich veľkých zákazníkov sa rozhodnú kúpiť vlastnú vyhradenú Mediaserver, ktorý má svoj vlastný cenový model. Takže teraz ste to? S MediaSignage získate neuveriteľnú sadu nástrojov zadarmo a zároveň má istotu, ktorú spolupracujeme s firmou, ktorá je rentabilné, bezpečné a čo je najdôležitejšie mať na to prišiel.

vyberte si svoj obľúbený operačný systém

Nech ste kdekoľvek, MediaSignage je tu s tebou. Online, offline na vašom mobilnom telefóne alebo cez internet. Vždy sa môžete prihlásiť, prístup k prezentácii a aby boli k dispozícii pre svojich zákazníkov a vyhliadky 24x7. Dodávame rovnaké krásny zážitok naprieč operačnými systémami a zariadenie tak, aby vaša správa je vždy dobre prijatý.
A to najlepšie, urobiť zmenu raz a mať to aktualizovať VŠADE!

we always support the platforms and standards you depend on for your business needs:

Škola je v pohode, urobíme zase učiť srandu ...

V MediaSignage Vykonávame všetky zdroje, ktoré potrebujete, aby sa ubezpečil, môžete prísť na rýchlosť tak rýchlo, ako je to možné. Tento softvér je veľmi bohatá a úplne flexibilné a s tým prichádza trochu učenia.

Ale nebojte sa, je nutné pripojiť k našej Webinar tento štvrtok a my vám ukázať všetko; môžete dokonca podieľať na Q & A.

A uistite sa, že pokladnice desiatky video tutoriály, ktoré sme vytvorili práve pre vás. Všetko je to tu pre vás, aby sa stal Digital Signage Guru.

Chceš vidieť, ako v pohode to bude?

Chcete pokladni niektorí žijú príklad Digital Signage priamo vo svojom webovom prehliadači? Prečítajte si prosím na odkaz nižšie. Všetky tieto príklady boli vyrobené pomocou SignageStudio, najsilnejší Digital Signage aplikácie k dnešnému dňu.

Skúste to

tak kto robil všetky tie skvelé veci?

MediaSignage je súkromná spoločnosť so sídlom v Westlake Village v Kalifornii (Asi 30 minút jazdy od Los Angeles.

Ak hľadáte pre spoločnosť Digital Signage, ktorá robí Signage inak, dobre ste ho našli! Od marca roku 2006, MediaSignage bol pomáha podnikom zlepšovať ich predaja a vybudovať zaujaté divákov pomocou nášho softvéru ZADARMO Digital Signage a dotykovej obrazovky.
Naším poslaním je umožniť firmám a organizáciám najmodernejšie digital signage a kiosk technológie, ktoré je cenovo dostupné a prispôsobiteľné. Zaviazali sme sa pomáhať zákazníkom s ich potrebami Digital Signage.

Kto používa MediaSignage?