Help

DARMOWE Digital Signage dla każdego, poważnie ...

Digital Signage jest używany zazwyczaj do informowania lub reklama. Są to główne korzyści dla cyfrowych znaków ponad tradycyjnych znaków statycznych, w tym możliwość zdalnej aktualizacji treści przez Internet, dostosowania ekranów do swoich widzów, a nawet interakcji z lokalną publicznością.

Nasze oprogramowanie jest oparte na otwartej ramach źródłowego dostępnego poprzez repozytorium publicznej Apache. To jest niesamowite, że aplikacja obsługuje wszystkie najnowsze standardy internetowe, w tym HTML5, Flash, wideo HD, mRSS, pogoda, Live TV, solidnego zestawu rozwoju oprogramowania open source, i wiele więcej.

Teraz można sobie wyobrazić, że dostajesz wszystkie za darmo?
Z MediaSignage dołączysz do mediaCLOUD i to nie kosztuje ani grosza! Rozpocząć korzystanie z bezpłatnej usługi już teraz i dowiedzieć się, dlaczego MediaSignage jest na świecie najbardziej popularne platformy Digital Signage.

więc to, co jest potrzebne, aby zacząć?

1. Zapisz się do darmowego konta i zalogować się do SignageStudio

2. Użyj SignageStudio budować swoją prezentację

3. Uzyskaj dowolnego komputera i zainstalować na nim aplikację SignagePlayer

4. Plug-w dowolnym rozmiarze, standardowy ekran TV do komputera

5. Uruchom zdalne zarządzanie wszystkimi podmiotami (szt w internecie

6. Wcisnąć nowe treści w dowolnym czasie do dowolnej liczby ekranów

Czyż to wszystko wspomina DARMOWE? dobrze jest ...

Pierwsze kroki

dlaczego DARMOWE? Gdzie jest haczyk?

Na MediaSignage jesteśmy często pytanie, co jest haczyk? oraz w jaki sposób zarabiać pieniądze? Cóż, nasz Freemium model biznesowy jest tak jak wielu innych popularnych firm internetowych, takich jakSkype, Evernote, Dropbox i inne.
Masz niesamowite oprogramowanie z wszystkich podstawowych funkcji dla ZA DARMO!

Jeśli podoba Ci się to, co widzisz, możesz po prostu uaktualnić do wersji Enterprise. Wersja Enterprise jest tylko 99 dolarów miesięcznie. I niezależnie czy uaktualnić czy nie, zawsze UNLIMITED Ekrany za darmo, nie ograniczamy Cię.


A więc w jaki sposób zarabiać pieniądze? Nasz dochód składa się od abonentów, którzy zdecydowali się na aktualizację do wersji Enterprise i zapłacić 99 dolarów miesięcznie (mieszkanie, a nie na ekranie. Prowadzimy również sprzedaż popularnego mediaDROID i Mediabox odtwarzacz i niektóre z naszych większych klientów zdecydować się na zakup prywatnego dedykowany MediaServer który ma swój własny model wyceny. Więc teraz rozumiesz? Z MediaSignage masz niesamowity zestaw narzędzi za darmo, mając jednocześnie pewność, jesteś partnerem w firmie, która jest opłacalna, bezpieczne i co najważniejsze to wszystko zorientowali się.

wybrać swój ulubiony system operacyjny

Gdziekolwiek jesteś, MediaSignage jest tam z tobą. Online, offline na telefonie komórkowym lub w internecie. Zawsze możesz się zalogować, dostęp do prezentacji i udostępniania ich do swoich klientów i potencjalnych klientów 24x7. Dostarczamy same piękne doświadczenie różnych systemów i urządzeń roboczych, więc wiadomość jest zawsze dobrze.
A najlepsze, dokonać zmian raz i mieć go zaktualizować WSZĘDZIE!

we always support the platforms and standards you depend on for your business needs:

Szkoła jest cool, że śmieją się znowu nauka ...

Na MediaSignage zapewniamy wszystkie zasoby, których potrzebujesz, aby upewnić się można wymyślić, aby jak najszybciej przyspieszyć. Program jest bardzo bogaty i całkowicie elastyczny i że jest trochę krzywa uczenia się.

Ale nie martw się, pamiętaj, aby dołączyć do naszego Seminarium to czwartek i pozwól nam pokazać wszystko; można nawet wziąć udział w Q & A.

I pamiętaj, aby sprowadzić dziesiątki filmów instruktażowych, które stworzyliśmy dla Ciebie. To wszystko jest tutaj, aby się Digital Signage Guru.

Chcę zobaczyć, jak fajnie robi?

Chcesz kasy Niektórzy żyją przykład Digital Signage prawo wewnątrz swojej przeglądarki? Upewnij się, że kasy poniższy link. Wszystkie te przykłady zostały wyprodukowane przy użyciu SignageStudio, najbardziej zaawansowanych aplikacji Digital Signage do daty.

Wypróbuj

więc kto się wszystko to fajne rzeczy?

MediaSignage jest prywatną firmą z siedzibą w Westlake Village w Kalifornii (około 30 minut drogi od Los Angeles.

Jeśli szukasz firmy, Digital Signage, dokłada Signage inaczej, jak właśnie znalazłeś! Od marca 2006 roku, MediaSignage została pomaga firmom zwiększyć swoją sprzedaż i budować widownia za pomocą naszego wolnego oprogramowania Digital Signage i ekran dotykowy.
Naszą misją jest umożliwienie przedsiębiorstwom i organizacjom z nowatorskich technologii digital signage i kiosku, który jest niedrogi i konfigurowalny. Jesteśmy zaangażowani w pomoc naszym klientom ich potrzeb Digital Signage.

Kto używa MediaSignage?