Help

NEMOKAMAI Digital signage visiems, rimtai ...

Digital signage yra naudojamas paprastai informuoti ar reklamuoja. Yra didelių privalumų skaitmeninių ženklų daugiau nei tradicinių statinių požymius, įskaitant galimybę atnaujinti turinį nuotoliniu būdu per internetą, pritaikyti ekranus savo žiūrovams ir net bendrauti su savo vietos auditorijai.

Mūsų programinė įranga yra paremta atviro kodo sistemą, prieinamos per viešojo Apache saugykloje. Tai neįtikėtina programa, kuri palaiko visus naujausius interneto standartus, įskaitant HTML5, Flash, HD video, MRSS, Oras, Gyvi televizija, tvirtos atviro kodo programinės įrangos kūrimo rinkinys ir daug daugiau.

Dabar galite įsivaizduoti, gauti visi, kad nemokamai?
Su MediaSignage jums prisijungti prie mediaCLOUD ir ji nėra jums kainuoti cento! Pradėti naudojant nemokamą paslaugą dabar, ir išsiaiškinti, kodėl MediaSignage yra populiariausias pasaulyje Digital signage platforma.

Taigi, ką jums reikia norint pradėti?

1 Užsiregistruoti nemokamą paskyrą ir prisijungti prie SignageStudio

2 Naudokite SignageStudio kurti savo pristatymą

3 Gauk bet kokį kompiuterį ir įdiegti SignagePlayer prašymą jį

4 Plug-in, bet kokio dydžio, standartinis TV ekrano prie kompiuterio

5 Pradėti nuotolinio valdymo visus savo žaidėjams (PCS visame internete

6 Push naują turinį bet kuriuo metu bet ekranuose

Ar mes pamini tai visi NEMOKAMAI? gerai ji yra ...

Pradėkite

kodėl NEMOKAMAI? kas sugavimo?

Tuo MediaSignage mes dažnai klausia, kas yra laimikis? ir kaip mes uždirbti pinigus? Na, mūsų Freemium verslo modelis yra tiesiog kaip ir daugelis kitų populiarių interneto bendrovių, pavyzdžiui,`Skype`, Evernote, Dropbox ir kt.
Jūs gausite nuostabų programinė įranga su visais pagrindinių funkcijų NEMOKAMAI!

Jei jums patinka tai, ką matote, galite tiesiog atnaujinti Enterprise Edition. Enterprise versija yra tik $ 99 per mėnesį. Ir nesvarbu, jei jūs atnaujinti, ar ne, jūs visada gauti NERIBOTAS ekranai nemokamai, mes neturime apriboti jums.


Ir taip, kaip mes, kad uždirbti pinigus? Mūsų pajamos sudaro iš abonentų, kurie nori atnaujinti Enterprise Edition ir mokėti $ 99 per mėnesį (butas ne už ekrano. Taip pat prekiaujame populiarus mediaDROID ir mediaBOX grotuvas ir kai kurie iš mūsų didesnių klientams pasirinkti įsigyti privataus dedikuotą Mediaserver kad turi savo įkainojimo modelį. Taigi, dabar jūs jį gauti? Su MediaSignage gausite neįtikėtiną įrankių rinkinys nemokamai, o turintys pasitikėjimą esate Bendradarbiaudami su kompanija, kuri yra pelninga, saugi ir, svarbiausia, kad jis būtų visi suprato.

pasirinkti savo mėgstamą operacinę sistemą

Kur jūs bebūtumėte, MediaSignage yra teisus ten su jumis. Online Atsijungęs į savo mobilųjį telefoną arba per internetą. Jūs visada galite prisijungti, prie savo pristatymus ir pateikti savo klientams ir perspektyvos 24x7 juos. Mes tiekiame tą pačią gražią patirtį visoje operacinių sistemų ir įrenginių, kad jūsų pranešimas yra visada gerai gavo.
Ir geriausia dalis, ką nors pakeisti, kai ir jį atnaujinti VISUR!

we always support the platforms and standards you depend on for your business needs:

Mokykla yra kietas, mes mokytis smagu vėl ...

Tuo MediaSignage mes pateikiame visus išteklius, jums reikia įsitikinti, kad jūs galite sugalvoti taip greitai, kaip įmanoma greičiau. Programinė įranga yra labai turtingas ir visiškai lankstus ir kad ateina su tiek mokymosi kreivė.

Bet nesijaudinkite, būtinai prisijungti prie mūsų Webinar šį ketvirtadienį ir leiskite mums parodyti jums viską; Jūs netgi galite dalyvauti Q & A.

Ir būtinai išsiregistruoti vaizdo samouczków, kad mes sukūrėme tik jums dešimtys. Tai visi čia jums tapti Digital signage guru.

nori pamatyti kaip cool ji pasireiškia?

Norite išsiregistruoti šiek Live pavyzdys Digital signage teisė viduje jūsų naršyklėje? Būtinai kasos žemiau esančią nuorodą. Visi šie pavyzdžiai buvo pagaminti naudojant SignageStudio, galingiausią Digital signage taikymo dienos.

Išbandykite ją

Taigi, kas padarė visą šį atvėsti dalykų?

MediaSignage yra privati ​​bendrovė, įsikūrusi Westlake Village Kalifornijoje (apie 30 minučių nuo Los Andželo.

Jei ieškote Digital signage bendrovė, kuri daro signage kitaip, gerai jūs tiesiog ją radau! Nuo kovo 2006, MediaSignage buvo padėti įmonėms pagerinti savo pardavimus ir sukurti nelaisvėje auditoriją naudojant mūsų NEMOKAMAI Digital signage ir touch screen programinės įrangos.
Mūsų misija yra suteikti įmonėms ir organizacijoms, su pažangiausius skaitmeninių ženklų ir kioskas technologija, už prieinamą kainą ir pritaikoma. Mes esame įsipareigoję padėti savo klientams su savo Digital signage poreikius.

Kas naudoja MediaSignage?