Help

FREE Digital Signage ikvienam, nopietni ...

Digital Signage tiek parasti izmanto, lai informētu vai reklamētu. Ir lielas priekšrocības ciparu zīmēm nekā tradicionālajiem statisko pazīmes, ieskaitot spēju atjaunināt saturu attālināti pa tīmekli, pielāgot ekrānu uz jūsu skatītājiem un pat mijiedarboties ar savu vietējo auditoriju.

Mūsu programmatūra ir balstīta uz pieejamo caur publisko Apache glabātuvē atvērtā koda sistēmu. Tas ir neticami programma, kas atbalsta visas jaunākās web standartus, tostarp HTML5, Flash, HD video, MRSS, laika apstākļiem, Live TV, spēcīgu atvērtā pirmkoda programmatūras izstrādes komplektu un vēl daudz vairāk.

Tagad jūs varat iedomāties, iegūt visu, ko par brīvu?
Ar MediaSignage jūs pievienoties mediaCLOUD, un tas nav izmaksas jums centi! Sāciet, izmantojot bezmaksas pakalpojums tieši tagad un uzzināt, kāpēc MediaSignage ir pasaulē populārākais Digital Signage platformu.

lai ko jūs nepieciešams, lai sāktu?

1. Pierakstīties BEZMAKSAS kontu un pieteiktos uz SignageStudio

2 Izmantojiet SignageStudio veidot savu prezentāciju

3. Get jebkuru datoru un instalēt SignagePlayer pieteikumu par to

4 Plug-in jebkura izmēra, standarta TV ekrāna, lai jūsu datoru

5. Sākt tālvadības pārvaldīt visus savus spēlētājus (PCS tīmeklī

6. Push jaunu saturu jebkurā laikā uz jebkuru ekrāniem skaita

Vai mēs piemin tas viss FREE? labi tas ir ...

Get Started

kāpēc FREE? to, kas ir nozvejas?

Pie MediaSignage mums bieži jautā, kas ir nozvejas? un kā mēs pelnīt naudu? Nu, mūsu freemium biznesa modelis ir tāpat kā daudzu citu populāru interneta uzņēmumiem, piemēram,Skype, Evernote, DropBox un citi.
Jūs saņemsiet pārsteidzošu programmatūru ar visiem galvenajiem iezīmes BEZMAKSAS!

Ja jums patīk tas, ko jūs redzat, jūs varat vienkārši jaunināt uz Enterprise edition. Enterprise izdevums ir tikai $ 99 mēnesī. Un neatkarīgi, ja jūs paaugstināt, vai ne, jūs vienmēr saņemsiet UNLIMITED ekrāni BEZMAKSAS, mums nav ierobežot jūs.


Un tā kā mēs pelnīt naudu? Mūsu ienākumi ir no abonentiem, kas izvēlas, lai uzlabotu ar Enterprise Edition un maksā $ 99 mēnesī (dzīvoklis, nevis uz ekrāna. Mēs arī pārdot tautas mediaDROID un mediaBOX atskaņotāju un daži no mūsu lielākajām klientu izvēlas iegādāties privāto īpašu Mediaserver, ka ir sava cenu noteikšanas modeli. Tātad, tagad jums ir? Ar MediaSignage jums neticami rīku komplektu bez maksas, bet ar pārliecību jums ir sadarbība ar uzņēmumu, kas ir rentabla, droša un pats galvenais ir to visu sapratu.

izvēlēties savu iecienītāko operētājsistēmu

Kur jūs esat, MediaSignage ir tiesības tur ar jums. Online, Offline savā mobilajā telefonā vai tīmeklī. Jūs vienmēr varat ieiet, piekļūt jūsu prezentācijas un padarīt tos pieejamus saviem klientiem un perspektīvas 24x7. Mēs piegādāsim to pašu skaisto pieredzē visā operētājsistēmām un ierīcēm, lai jūsu ziņa ir vienmēr labi saņemtas.
Un labāko daļu, veikt izmaiņas, kad un ir to atjaunināt visur!

we always support the platforms and standards you depend on for your business needs:

skola ir forši, mēs padarītu mācīšanos fun atkal ...

Pie MediaSignage mēs piedāvājam visus resursus, kas nepieciešami, lai pārliecinātos, ka jūs varat nākt līdz ātrumu, cik ātri vien iespējams. Programmatūra ir ļoti bagāta un pilnīgi elastīgu un līdz ar to nāk mazliet mācīšanās līkni.

Bet neuztraucieties, būt pārliecināti, lai pievienotos mūsu Webinar šo ceturtdien, un ļaujiet mums parādīt visu; Jūs pat varat piedalīties Q & A.

Un būt pārliecināti, lai izrakstīšanās desmitiem video konsultācijas, ka mēs esam radījuši tieši Jums. Tas viss ir šeit, lai jūs varētu kļūt Signage Digital Guru.

gribu redzēt, cik foršs tas izpaužas?

Vēlaties izrakstīšanās kādu Live piemēru Digital Signage tiesības iekšpusē jūsu interneta pārlūku? Noteikti izrakstīšanās uz saites zemāk. Visi šie piemēri tika ražoti, izmantojot SignageStudio, visspēcīgākais Digital Signage pieteikumu dienā.

Izmēģiniet to

tik kas par visu šo cool stuff?

MediaSignage ir privāti notika uzņēmums, kas atrodas Westlake Village Kalifornijā (apmēram 30 minūšu brauciena attālumā no Los Angeles.

Ja jūs meklējat Digital Signage uzņēmumu, kas dara apzīmējumi atšķirīgi, arī jūs vienkārši atrast to! Kopš marta 2006, MediaSignage ir palīdzēt uzņēmumiem palielināt noietu un veidot nebrīvē auditoriju, izmantojot mūsu FREE Digital Signage un Touch Screen programmatūru.
Mūsu misija ir dot iespēju uzņēmumiem un organizācijām ar modernāko digitālo signālu un kioska tehnoloģijas, kas ir pieejamas un pielāgojama. Mēs esam apņēmušies, lai palīdzētu mūsu klientiem ar savām Digital Signage vajadzībām.

Kas izmanto MediaSignage?