Help

בחינם שילוט דיגיטלי לכולם, ברצינות ...

השילוט דיגיטלי משמש בדרך כלל כדי להודיע ​​או לפרסם. ישנם יתרונות גדולים לשלטים דיגיטליים על סימני סטטי מסורתיים, ובכלל זה את היכולת לעדכן את התוכן מרחוק דרך האינטרנט, להתאים את המסכים לצופים שלך ואפילו אינטראקציה עם הקהל המקומי שלך.

התוכנה שלנו מבוססת על מסגרת קוד פתוחה זמינה דרך מאגר האפצ`י הציבורי. זה הוא יישום מדהים שתומך בכל תקני האינטרנט העדכניים כוללים HTML5, פלאש, וידאו HD, MRSS, מזג אוויר, טלוויזיה בשידור חי, ערכת פיתוח תוכנת קוד פתוחה חזקה והרבה יותר.

עכשיו אתה יכול לדמיין מקבל את כל זה בחינם?
עם MediaSignage להצטרף mediaCLOUD וזה לא עולה לך אגורה! התחל להשתמש בשירות בחינם עכשיו ולברר מדוע MediaSignage היא פלטפורמת השילוט הדיגיטלי הפופולרית ביותר בעולם.

אז מה אתה צריך כדי להתחיל?

.1 הרשמה לחשבון חינם וכניסה לSignageStudio

.2 השתמש SignageStudio לבנות המצגת שלך

.3 קבל כל מחשב ולהתקין את יישום SignagePlayer על זה

.4 Plug-in כל גודל מסך טלוויזיה סטנדרטי, למחשב שלך

.5 התחל מרחוק ניהול כל השחקנים (המחשבים שלך דרך האינטרנט

.6 דחפו תוכן חדש בכל עת לכל מספר של מסכים

האם אנו מזכיר שזה כל בחינם? גם את זה הוא ...

התחל לעבוד

מדוע בחינם? מה המלכוד?

בMediaSignage לעתים קרובות אנו מתבקשים לתפוס את מה? ואיך אנחנו עושים כסף? ובכן, המודל העסקי Freemium שלנו הוא בדיוק כמו הרבה חברות אינטרנט פופולריות אחרות כמוסקייפ, Evernote, DropBox ואחרים.
אתה מקבל תוכנה מדהימה עם כל תכונות הליבה ל בחינם!

אם אתה אוהב את מה שאתה רואה, אתה יכול פשוט לשדרג למהדורת Enterprise. מהדורת Enterprise היא רק 99 דולרים לחודש. ובלי קשר אם אתה משדרג או לא, אתה תמיד מקבל ללא הגבלה מסכי בחינם, אנחנו לא מגבילים אותך.


ואז איך אנחנו עושים כסף? ההכנסות שלנו מורכבת ממנויים שיבחרו לשדרג למהדורת Enterprise ולשלם 99 $ בחודש (שטוחים, לא לכל מסך. אנחנו מוכרים גם שחקן mediaDROID וmediaBOX הפופולרי וכמה מהלקוחות הגדולים שלנו לבחור לרכוש mediaSERVER פרטי ייעודי שיש מודל התמחור שלה. אז עכשיו אתה מקבל את זה? עם MediaSignage אתה מקבל סט מדהים של כלים בחינם בזמן שיש את הביטחון שאתה משתף פעולה עם חברה, כי היא רווחית, מאובטחת והכי חשוב יש לו את כל הבינה.

לבחור את מערכת ההפעלה האהובה עליך

המקום שאתה נמצא, MediaSignage הוא ממש שם איתך. מקוון, לא מקוון על הנייד שלך או ברחבי האינטרנט. אתה תמיד יכול להתחבר, לגשת למצגות שלך ולהפוך אותם זמינים ללקוחות שלך ולקוחות הפוטנציאליים 24x7. אנו מספקים את אותה חוויה יפה על פני מערכות הפעלה והתקנים כך שהמסר שלך תמיד התקבל יפה.
והחלק הכי טוב, לעשות שינוי פעם אחת ויש לו לעדכן בכל מקום!

we always support the platforms and standards you depend on for your business needs:

בית הספר הוא מגניב, אנחנו להפוך את למידת כיף שוב ...

בMediaSignage אנו מספקים את כל המשאבים הדרושים לך כדי לוודא שאתה יכול לבוא עד למהירות במהירות אפשרית. התוכנה היא מאוד עשירה וגמישה לחלוטין ועם זה מגיעה קצת עקום למידה.

אבל אל תדאגו, להיות בטוח להצטרף Webinar שלנו ביום חמישי הקרוב ותנו לנו להראות לך הכל; אתה אפילו יכול להשתתף בשאלות ותשובות.

ואל תשכח לקופת עשרות מדריכי וידאו שיש לנו נוצרו רק בשבילך. זה הכל כאן בשבילך להפוך לשילוט דיגיטלי גורו.

רוצה לראות כמה מגניב שהוא מקבל?

רוצה לקופה מסוימת דוגמא חיה של ימין שילוט הדיגיטלי בתוך דפדפן האינטרנט שלך? הקפד קופה בקישור הבאה. כל דוגמאות הללו הופקו באמצעות SignageStudio, יישום השילוט הדיגיטלי החזק ביותר עד כה.

נסה את זה

אז מי עשה את כל דברים מגניבים זה?

MediaSignage היא חברה בבעלות פרטית שבסיסה בWestlake Village קליפורניה (על 30 דקות מלוס אנג`לס.

אם אתם מחפשים חברת שילוט דיגיטלי שעושה שילוט בצורה שונה, גם אתה פשוט מצאת את זה! מאז מארס 2006, MediaSignage כבר לעזור לעסקים לשפר את המכירות שלהם ולבנות קהל שבוי באמצעות בחינם השילוט דיגיטלי ומגע תוכנת המסך שלנו.
המשימה שלנו היא להעצים חברות וארגונים עם חיתוך שילוט דיגיטלי קצה וטכנולוגיה קיוסק זה במחיר סביר וניתנים להתאמה אישית. אנו מחויבים לסייע ללקוחות שלנו עם צרכי השילוט הדיגיטלי שלהם.

מי שמשתמש בMediaSignage?