Help

ZDARMA Digital Signage pro každého, vážně ...

Digital Signage se používá obvykle k informování nebo propagaci. Tam jsou hlavní výhody digitálních známky než tradiční statické znaky, včetně možnosti aktualizovat obsah na dálku přes internet, přizpůsobení obrazovek své diváky, a dokonce i interakci s místním publikem.

Náš software je založen na open source rámec dostupné prostřednictvím veřejné Apache úložiště. Je to neuvěřitelné, aplikace, která podporuje všechny nejnovější webové standardy, včetně HTML5, Flash, HD videa, mRSS, počasí, Live TV, robustní vývoje open source software sady a mnoho dalšího.

Nyní si můžete představit, jak se všechno zdarma?
S MediaSignage se připojit k mediaCLOUD a není vás to stát ani cent! Začněte používat bezplatnou službu právě teď a zjistit, proč MediaSignage je světově nejpopulárnější platformou Digital Signage.

Takže to, co potřebujete, abyste mohli začít?

1. Přihlaste se k účtu zdarma a přihlásit do SignageStudio

2. Použijte SignageStudio budovat svou prezentaci

3. Získat z libovolného počítače a nainstalovat aplikaci SignagePlayer na něj

4. Plug-in libovolné velikosti, standardní TV obrazovce počítače

5. Spusťte vzdálené správu všech vašich hráčů (ks přes web

6. Zatlačte nový obsah kdykoliv na libovolný počet obrazovek

Měli bychom se zmíní, že je to všechno ZDARMA? tak to je ...

Začínáme

proč ZDARMA? V čem je háček?

V MediaSignage jsme často ptají, co je háček? a jak se vydělat peníze? No, naše Freemium obchodní model je stejně jako mnoho jiných populárních internetových společností, jako jeSkype, Evernote, Dropbox a další.
Získáte úžasnou software se všemi základními funkcemi pro ZDARMA!

Pokud se vám líbí, co vidíte, můžete jednoduše upgradovat na edici Enterprise. Enterprise Edition je pouze 99 dolarů za měsíc. A bez ohledu na to, pokud provádíte upgrade, nebo ne, vždy dostanete NEOMEZENĚ obrazovky zdarma, my neomezuje vás.


A tak jak se vydělat peníze? Naše příjmy se skládá z účastníků, kteří se rozhodnou upgradovat na edici Enterprise a zaplatit 99 dolarů za měsíc (byt, ne na obrazovce. Jsme také prodávat populární mediaDROID a MediaBox přehrávač a některé z našich velkých zákazníků se rozhodnou koupit vlastní vyhrazenou Mediaserver, který má svůj vlastní cenový model. Takže teď jste to? S MediaSignage získáte neuvěřitelnou sadu nástrojů zdarma a zároveň má jistotu, kterou spolupracujeme s firmou, která je rentabilní, bezpečné a co je nejdůležitější mít na to přišel.

vyberte si svůj oblíbený operační systém

Ať jste kdekoliv, MediaSignage je tady s tebou. Online, offline na vašem mobilním telefonu nebo přes internet. Vždy se můžete přihlásit, přístup k prezentaci a aby byly k dispozici pro své zákazníky a vyhlídky 24x7. Dodáváme stejné krásný zážitek napříč operačními systémy a zařízení tak, aby vaše zpráva je vždy dobře přijat.
A to nejlepší, udělat změnu jednou a mít to aktualizovat VŠUDE!

we always support the platforms and standards you depend on for your business needs:

Škola je v pohodě, uděláme zase učit legraci ...

V MediaSignage Provádíme veškeré zdroje, které potřebujete, aby se ujistil, můžete přijít na rychlost tak rychle, jak je to možné. Tento software je velmi bohatá a zcela flexibilní a s tím přichází trochu učení.

Ale nebojte se, je nutné připojit k naší Webinar tento čtvrtek a my vám ukázat všechno; můžete dokonce podílet na Q & A.

A ujistěte se, že pokladny desítky video tutoriály, které jsme vytvořili právě pro vás. Všechno je to tady pro vás, aby se stal Digital Signage Guru.

Chceš vidět, jak v pohodě to bude?

Chcete pokladně někteří žijí příklad Digital Signage přímo ve svém webovém prohlížeči? Přečtěte si prosím na odkaz níže. Všechny tyto příklady byly vyrobeny pomocí SignageStudio, nejsilnější Digital Signage aplikace k dnešnímu dni.

Zkuste to

tak kdo dělal všechny ty skvělé věci?

MediaSignage je soukromá společnost se sídlem v Westlake Village v Kalifornii (asi 30 minut jízdy od Los Angeles.

Pokud hledáte pro společnost Digital Signage, která dělá Signage jinak, dobře jste ho našli! Od března roku 2006, MediaSignage byl pomáhá podnikům zlepšovat jejich prodeje a vybudovat zaujaté diváky pomocí našeho softwaru ZDARMA Digital Signage a dotykové obrazovky.
Naším posláním je umožnit firmám a organizacím nejmodernější digital signage a kiosek technologie, které je cenově dostupné a přizpůsobitelné. Zavázali jsme se pomáhat zákazníkům s jejich potřebami Digital Signage.

Kdo používá MediaSignage?