Help

FALAS Digital Signage për të gjithë, seriozisht ...

Digital Signage është përdorur zakonisht për të informuar apo të reklamuar. Ka përfitime të mëdha për shenja dixhitale mbi shenjat tradicionale statike, duke përfshirë aftësinë për të rinovuar përmbajtjen distanca mbi web, të përshtatur ekranet për shikuesit tuaj dhe madje edhe të bashkëvepruar me audiencën tuaj lokale.

Software ynë është i bazuar në një kuadër me kod të hapur në dispozicion nëpër depo Apache publik. Kjo është një kërkesë e pabesueshme që mbështet të gjitha standardet më të fundit të internetit duke përfshirë HTML5, Flash, video HD, SKK, Moti, Live TV, një çantë të fuqishme të zhvillimit të softuerit me burim të hapur dhe shumë më tepër.

Tani mund ta imagjinoni duke marrë të gjitha që për FALAS?
Me MediaSignage ju bashkohet mediaCLOUD dhe kjo nuk ju kushton asnjë cent! Filloni duke përdorur shërbimin FALAS tani dhe gjeni pse MediaSignage është më popullor platformë në botë Digital Signage.

kështu që ajo që ju duhet të merrni filluar?

1. Regjistrohu për një llogari falas dhe të hyni brënda për të SignageStudio

2 Përdorni SignageStudio për të ndërtuar prezantimin tuaj

3. Get çdo kompjuter dhe të instaloni aplikacionin SignagePlayer mbi të

4. Plug-në çdo madhësi, ekran standarde TV në PC tuaj

5. Fillimi largët menaxhimin e të gjitha lojtarët tuaj (PC mbi web

6. Push përmbajtje të re në çdo kohë për çdo numër të ekraneve

A e kemi përmend kjo është e gjitha FALAS? edhe ajo është ...

Get Started

pse FALAS? çfarë është kapur?

Në MediaSignage ne jemi pyetur shpesh se çfarë është kapur? dhe si nuk kemi fituar para? E pra, modeli ynë Freemium biznesit është vetëm si shumë kompani të tjera të njohura të internetit siSkype, Evernote, Dropbox dhe të tjerët.
Ju merrni një software të mahnitshme me të gjitha tiparet thelbësore për FALAS!

Nëse ju pëlqen ajo që ju shikoni, ju thjesht mund të përmirësuar në edicionin e Ndërmarrjeve. Edicioni Ndërmarrja është vetëm 99 $ në muaj. Dhe pa marrë parasysh nëse ju të përmirësuar apo jo, ju gjithmonë merrni Pafund ekranet për të lira, ne nuk e kufizojnë ju.


Dhe kështu si nuk kemi fituar para? Ardhurat ynë është i përbërë nga abonentët që zgjedhin për të përmirësuar në edicionin e Ndërmarrjeve dhe të paguajnë $ 99 në muaj (banesë, jo per ekran. Ne gjithashtu shesin popullore mediaDROID dhe mediaBOX lojtar dhe disa nga klientët tanë më të mëdha të zgjedhin për të blerë një mediaSERVER privat të dedikuar që ka modelin e vet çmimi. Pra, tani që ju të merrni atë? Me MediaSignage ju merrni grup të pabesueshme të mjeteve për të lira ndërsa ka besim të jemi në partneritet me një kompani që është e dobishme, e sigurtë dhe më e rëndësishmja kanë të gjitha me motive nga.

zgjidhni sistemin operativ tuaj të preferuar

Kudo që të jeni, MediaSignage është e drejtë ka me ju. Online, Linje në telefonin tuaj ose në të gjithë internetit. Ju gjithmonë mund të identifikohem, hyni në prezantimet tuaja dhe të bëjnë ato në dispozicion të klientëve tuaj dhe perspektivat 24x7. Ne pastaj i shpëtojmë të njëjtën përvojë të bukur në të gjithë sistemet operative dhe pajisjet kështu mesazhi juaj është gjithmonë i pranuar mirë.
Dhe pjesa më e mirë, të bëjë një ndryshim herë dhe e kanë atë të rinovuar KUDO!

we always support the platforms and standards you depend on for your business needs:

Shkolla është e ftohtë, ne kemi bërë të mësuarit argëtim përsëri ...

Në MediaSignage ne të sigurojë të gjitha burimet që ju duhet të bëni të sigurtë që ju mund të vijnë deri në shpejtësinë sa më shpejt të jetë e mundur. Software është shumë e pasur dhe plotësisht fleksibël dhe me që vjen pak e një kurbë të mësuarit.

Por mos u bëni merak, të jetë i sigurt për t`u bashkuar webinar tonë kjo Enjte dhe le të ju tregojnë çdo gjë; ju mund të marrin pjesë edhe në një Q & A.

Dhe të jetë i sigurt për të arka dhjetra video tutorial se ne kemi krijuar vetëm për ju. Kjo është e gjitha këtu për ju për të bërë një Digital Signage feje.

duan të shohin se si ajo merr të ftohtë?

Dëshironi të arka disa shembuj të drejtpërdrejtë të drejtën Digital Signage brenda shfletuesit tuaj web? Të jetë i sigurt për të arka lidhjen më poshtë. Të gjithë këta shembuj janë prodhuar duke përdorur SignageStudio, kërkesën më të fuqishme Digital Signage deri më sot.

Try it

kështu që e bëri të gjitha këto gjëra të ftohtë?

MediaSignage është një kompani private të mbajtur të bazuar në Westlake Village Kaliforni (rreth 30 minuta nga Los Angeles.

Nëse jeni duke kërkuar për një kompani Digital Signage që bën sinjalistikës ndryshe, dhe ju vetëm e gjeti atë! Që nga marsi i vitit 2006, MediaSignage ka qenë duke ndihmuar bizneset të përmirësuar shitjet e tyre dhe për të ndërtuar një audiencë rob përdorur FALAS Digital Signage dhe prekje tonë Screen software.
Misioni ynë është që të fuqizojë kompanitë dhe organizatat me prerjes teh Signage digjitale dhe teknologjinë kiosk që është e përballueshme dhe të përshtatshëm. Ne jemi të angazhuar për të ndihmuar klientët tanë me nevojat e tyre Digital Signage.

Kush përdor MediaSignage?